BOLU İLİ PROTOKOL LİSTESİ
 
09/11/2018
   
GÖREVİ
ADI SOYADI
VALİ
Ahmet ÜMİT
 
T.B.M.M.  ÜYELERİ
TBMM BOLU MİLLETVEKİLİ
Av.Arzu AYDIN
TBMM BOLU MİLLETVEKİLİ
Av. Fehmi KÜPÇÜ
TBMM BOLU MİLLETVEKİLİ
Av. Tanju ÖZCAN
 
MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI, GENERAL VE AMİRALLER, GARNİZON KOMUTANI
TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI  
 Tuğg.Oğuz TOZAK 
 
BELEDİYE BAŞKANI
BELEDİYE BAŞKANI
Alaaddin YILMAZ
 
CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADLİ YARGI VE ADALET KOMİSYONU BAŞKANI, ÜNİVERSİTE REKTÖRLERİ, BARO BAŞKANI
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Önder YAMAN
ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU
BAŞKANI
(AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI)
Seyfi HAN
BOLU İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Turgut DELAL
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
Prof. Dr. Mustafa ALİŞARLI
BARO BAŞKANI
Av.Sabri ERHENDEKÇİ
 
VALİ YARDIMCILARI, KAYMAKAMLAR, İL GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ, İL GENEL MECLİS BAŞKANI İLE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
VALİ YARDIMCISI
İlhan TURGUT
VALİ YARDIMCISI Ahmet ATILKAN
VALİ YARDIMCISI
Çağlayan KAYA
 
İLÇE KAYMAKAMLARI
DÖRTDİVAN KAYMAKAM V.
Yusuf KAPTANOĞLU
GEREDE KAYMAKAMI
Cengiz ÜNSAL
GÖYNÜK KAYMAKAMI
Eyyüp GÜNGÖR
KIBRISCIK KAYMAKAMI
Mustafa KÖLEOĞLU
MENGEN KAYMAKAMI
Hasan GÜNAYDIN
MUDURNU KAYMAKAM V.
Emine DİLCE
SEBEN KAYMAKAM V.
Muhammed Fatih GÜNLÜ
YENİÇAĞA KAYMAKAMI V.
Yunus Emre BAYRAKLI
 
İL GENEL KOLLUĞUNUN  EN ÜST AMİRLERİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜ
Armağan Adnan ERDOĞAN
İL JANDARMA KOMUTANI
J.Alb.Nadir ÇELİK
   
 İL GENEL MECLİS BAŞKANI  
 
İL GENEL MECLİS BAŞKANI
Yaşar YÜCEER
   
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
 
DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANI
Hasan UZUNOĞLU
GEREDE BELEDİYE BAŞKANI
Mustafa ALLAR
GÖYNÜK BELEDİYE BAŞKANI
Kemal KAZAN
KIBRISCIK BELEDİYE BAŞKANI
Doğan DAĞ
MENGEN BELEDİYE BAŞKANI
Turhan BULUT
MUDURNU BELEDİYE BAŞKANI
Mehmet İNEGÖL
SEBEN BELEDİYE BAŞKANI
Süleyman ÖZBAĞ
YENİÇAĞA BELEDİYE BAŞKANI
Recai ÇAĞLAR
 
REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ
REKTÖR YARDIMCISI
Prof. Dr.  Vahdettin ÇİFTÇİ
REKTÖR YARDIMCISI
Prof. Dr.  Erol AYAZ
REKTÖR YARDIMCISI Prof. Dr. Mustafa YAMAN
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI
Prof. Dr. Güngör KARAUĞUZ
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DEKAN V.
Prof. Dr. Şahabettin GÜNEŞ
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANI
Prof. Dr. Mustafa YAMAN
TIP FAKÜLTESİ DEKAN V.
Prof. Dr. Ahmet URAL
MÜHENDİSLİK MİMARLIK FAKÜLTESİ
DEKAN V.
Prof. Dr. Ömer ZORBA
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI
Prof. Dr. Mehmet YAVUZ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKAN V.
Prof.Dr.Mustafa ALİŞARLI
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKAN V.
Prof. Dr. Süleyman MOLLAİBRAHİMOĞLU
ZİRAAT VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DEKAN V.
Prof. Dr.  Turan KARADENİZ
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr.Muhsin HALİS
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEK
OKULU MÜDÜRÜ
Doç. Dr. Ümid KARLI
KEMAL DEMİR FİZİK TEDAVİ VE
REHABİLİTASYON YÜKSEK OKULU
MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Yeşim BAKAR
BOLU MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Doç. Dr. Rahmi YÜCEL
BOLU TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE
OTELCİLİK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Dr.Öğr.Üyesi Doğan BAŞAR
BOLU SAĞLIK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Doç. Dr. Arzu İLÇE
YABANCI  DİLLER YÜKSEKOKULU
MÜDÜRÜ
Doç. Dr. Hasan Birol YALÇIN
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Türkan ARGON
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Doç. Dr. Ömer ÖZYURT
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Erol AYAZ
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Doç. Dr. Yaşar AYYILDIZ
 
GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCİLERİ
 
VALİLİKÇE BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI,
TUGAY KOMUTAN YARDIMCISI
P.Alb.Metin EŞTÜRK
P.Alb.Ümit KOÇAK
EĞT.DENT.VE DEĞ.SB
 
MERKEZ KOMUTANI
P.Alb.Sabri SALDIROĞLU
KURMAY BAŞKAN V.
P.Alb.Sabri SALDIROĞLU
 
HAKİMLER VE SAVCILAR
AĞIR CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ
Aynur ÇELİK
AĞIR CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ
Serkan ÖZALP
AĞIR CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ
Suzan ŞUBAŞI
AĞIR CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ
Seda ÇAĞLAYAN
AĞIR CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ali AYTUNÇ
AĞIR CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Tuğrul Yasin DEMİRCİ
SULH CEZA HAKİMİ
Sinan KARADEMİR
AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Gülperi CİCİLİ
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ GÜL KARADEMİR
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ
Taner GÜLŞEN
1.SULH HUKUK ve İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ
Fırat KARAALP
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ
Muzaffer GÖKÇE
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Fatih DELİCE
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hüseyin ZÜMRÜT
2. SULH HUKUK ve KADASTRO HAKİMİ
Şule ÇAĞLAR
İNFAZ HAKİMİ
Nihat KAYA
İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ
Abdullah BÜKÇÜOĞLU
İDARE MAHKEMESİ HAKİMİ
Afiyet ALDEMİR
İDARE MAHKEMESİ HAKİMİ Zafer GÖKDERE
İDARE MAHKEMESİ HAKİMİ Fikret EKİN
İDARE MAHKEMESİ HAKİMİ Cennet ATASOY
CUMHURİYET SAVCISI Fatma Yavuz ATMACA
CUMHURİYET SAVCISI
Yakup AVŞAR
CUMHURİYET SAVCISI
Alperen ERTÜRK
CUMHURİYET SAVCISI
Şule Füsun ÇELİK
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet Emin ÇIPLAK
CUMHURİYET SAVCISI
Hami CAN
CUMHURİYET SAVCISI
Serkan BİRDANE
CUMHURİYET SAVCISI Ömer ALBAYRAK
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin KANTAR
CUMHURİYET SAVCISI Bilgin ÇİÇEK
CUMHURİYET SAVCISI
Selahattin HALEFOĞLU
CUMHURİYET SAVCISI Uğur ELMAÇ
 
İKTİDAR PARTİSİ,  ANA MUHALEFET PARTİSİ VE TBMM’DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN (ALFABETİK SIRAYA GÖRE) İL BAŞKANLARI
(AK PARTİ) ADALET VE KALKINMA
PARTİSİ İL BAŞKANI
Nurettin DOĞANAY
(CHP) CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL
BAŞKANI 
Hüseyin Kazım KARSU
(MHP) MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ  İL
BAŞKANI
Cihan BAŞARAN
İYİ PARTİ İL BAŞKANI Ahmet ÖRNEKBAŞ
 
DEKAN YARDIMCILARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜR YARDIMCILARI
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKAN YRD.
 
Doç.Dr. Hakan YAMAN
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
DEKAN YRD.
Prof.Dr.Seyit KÖSE
Dr.Öğr.Üyesi Cengizhan YILDIRIM
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKAN YRD.
Doç.Dr.Mehmet ÖZTÜRK
TIP FAKÜLTESİ DEKAN YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Tülin FIRAT
Doç.Dr. Gülali AKTAŞ
MİMARLIK- MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
DEKAN YRD.
Doç.Dr. Hande Selen ERGE
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKAN
YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Özden GEZER
Dr.Öğr.Üyesi Melahat ALTUNDAĞ
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKAN  YRD.
Dr.Öğr.Üyesi İsmail ÖZKOÇAK
Dr.Öğr.Üyesi Hakan GÖKTÜRK
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKAN YRD.
Doç.Dr.Süleyman KAYA
Doç.Dr.Hüseyin İbrahim YEĞİN
ZİRAAT VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
DEKAN YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Gülsüm YALDIZ
Doç.Dr.Halil KÜTÜK
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI  YRD.
Doç.Dr.Selami ÖZSOY
Dr.Öğr.Üyesi Hüsamettin AKAR
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEK
OKULU MÜDÜR YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Kerim SÖZBİR
Dr.Öğr.Üyesi Hanifi ÜZÜM
KEMAL DEMİR FİZİK TEDAVİ VE
REHABİLİTASYON YÜKSEK OKULU
MÜDÜR YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Tamer ÇANKAYA
 
BOLU MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜR
YRD.
Öğrtm.Görevlisi Uğur SEZGİN
Öğrtm.Görevlisi İbrahim KARAGÖZ
BOLU TURİZM İŞLETMECİLİĞİ VE
OTELCİLİK YÜKSEK OKULU MÜDÜR YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Emir MUSTAFAOĞLU
Öğrtm.Görevlisi Melek BAŞDAL
BOLU SAĞLIK YÜKSEK OKULU MÜDÜR
YRD.
Yrd.Doç.Dr.Saadet CANÇİÇEK
Yrd.Doç.Dr. Arzu AKMAN YILMAZ
YABANCI  DİLLER YÜKSEKOKULU MÜDÜR YRD.
Okutman Özer ÖNER
Okutman Gülay KARABULUT 
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YRD.
Prof.Dr.Şenay NARTGÜN
Doç.Dr.Fatih AYDIN
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR YRD.
Dr.Öğr.Üyesi Şenol YILDIZ
Doç.Dr.Sedat ÇETİN
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜR
YRD.
 Dr.Öğrt.Üyesi Mustafa Hayati ATALA
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Doç.Dr.Yunus DEMİRLİ
Doç.Dr.Rahmi YÜCEL
 
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ
TC CUMHURBAŞKANLIĞI
 
CUMHURBAŞKANLIĞINA  BAĞLI KURULUŞLAR
İL MÜFTÜSÜ
Orhan GENÇ
DİYANET EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ
Zeki YAVUZYILMAZ
BASIN İLAN KURUMU ŞUBE MÜDÜRÜ
Ümit KIZILTEKE
 
 
 
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRÜ
Ahmet TENLİK
F TİPİ KAPALI CEZAEVİ MÜDÜRÜ Abdullah AKGÜN
T TİPİ KAPALI CEZAEVİ MÜDÜRÜ Hüseyin AKKUŞ
T TİPİ AÇIK CEZAEVİ MÜDÜRÜ Necati UYANIK
 
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
AİLE. ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ
Bekir KOÇYİĞİT
 
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜR V.
Fazilet ÇOBANOĞLU
BOLU ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL
MÜDÜRÜ
İsmail YALÇIN
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ Mustafa TURAN
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜ Osman KAZGAN
TAPU SİCİL MÜDÜRÜ Gökhan AKKAYA
KADASTRO MÜDÜRÜ Saadettin AYDIN
 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
SEDAŞ İŞLETME MÜDÜRÜ
İsmail DOĞANDOR
 
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL
MÜDÜRÜ
Şahin ERTEM
KREDİ VE YURTLAR KURUMU İL MÜDÜRÜ
Şerafettin ÇİLKARA
 
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İL DEFTERDARI
Zekai DEDE
 
 
TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
TİCARET İL MÜDÜRÜ
Ersin TERZİ
GÜMRÜK MÜDÜRÜ
Ayşe ARSLANTAŞ
 
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ
Sırrı KÖSTERELİ
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ Cenk YILDIZ
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
Serpil DUMAN
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
İsmail GÜRER
İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ
Nurhan YILMAZ
İL SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİLER MÜDÜR V.
Islahattin MÜLAYİM
İL İDARE KURULU MÜDÜR V.
Muharrem BAŞHAN
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ
Kemal ÖZÇELİK
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ
Orhan ARSLAN
İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MD.V.
Kemal ÖZÇELİK
İL SOSYAL ETÜD VE PROJE MÜDÜRÜ V.
Nurhan YILMAZ
İL GÖÇ İDARESİ MÜDÜR V.
Serhat AYDIN
112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRÜ V.
İsmail ÖZDEMİR
BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜR V.
Islahattin MÜLAYİM
HUKUK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ V.
Av.Nurhan ATALAY
İDARİ HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ
İsmail ÖZDEMİR
   
 
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ
Hasan KAPLAN
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR V.
İbrahim KUNUK
 
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
ASKERLİK ŞUBE BAŞKANI 
 Per.Yb.İlkay YAMAN
 
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr.Öğrt.Üy. Muhammed Emin DEMİRKOL
   
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ Ahmet KÜÇÜKKARACA
KOSGEB BOLU MÜDÜRÜ Yusuf HARBİ
TSE TEMSİLCİSİ Ahmet Mithat YILMAZ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ Mustafa GÜLEN
DOĞU MARMARA KALKINMA AJANSI YATIRIM DESTEK OFİSİ SORUMLUSU Tolga KAYA
 
TARIM VE ORMANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ
Hasan KESKİN
TARIM VE ORMANCILIK İL MÜDÜR V. İzzet MURAT
 İL KONTROL LABORATUVAR MÜDÜR V. Neşet AKÇAY
ORMAN ve SU İŞLERİ ŞUBE MÜDÜR V. Mevlüt Şanlı ŞİMŞEK
İL METEOROLOJİ MÜDÜRÜ Fazlı BÜYÜK
DSİ 53. ŞUBE MÜDÜR V. Kazım DOĞRU
BATI KARADENİZ ORMANCILIK
ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Mustafa ARSLAN
   
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
ULAŞTIRMA XIII. BÖLGE MÜDÜR  V.
Erdem ÖNCEBE
PTT BAŞMÜDÜRU
Şahin ABAK
KARAYOLLARI 41. ŞUBE ŞEFİ
A.İlkay AKTUĞ
 
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ
ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ
Esma GÜLEŞ
ZİRAAT BANKASI HÜRRİYET CAD ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Sevil AKGÜN
ZİRAAT BANKASI GİRİŞİMCİ DİNAMİK ŞUBESİ MÜDÜRÜ        
Sinan SAVAŞ
HALK BANKASI MÜDÜRÜ
Vurul HAÇAT
HALK BANKASI SANAYİ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
İbrahim ELÇİN
VAKIFLAR BANKASI MÜDÜRÜ
Serdar KOÇAK
VAKIFBANK GÖLYÜZÜ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Hanife HEVESKAR
 
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
DEMOKRAT PARTİ  İL BAŞKANI
Şükrü KARGUN
GENÇ PARTİ İL BAŞKANI
Ayhan GÜLER                                                        
SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI
Veysel ÇETİNKAYA
VATAN PARTİSİ İL BAŞKANI
Kazım KESMEN
 
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
İlhan SERÇE
 İl Genel Meclis Üyesi                    Merkez
Erol ÖZAK
 İl Genel Meclis Üyesi                    Merkez
Emine ERDAL
 İl Genel Meclis Üyesi                    Merkez
İbrahim AYHAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Merkez
Bedri PEHLİVAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Merkez
Ömer SEZGİN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Dörtdivan
Dursun FİDAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Dörtdivan
Metin DEMİRBİLEK
 İl Genel Meclis Üyesi                    Gerede
Üzeyir ERCİVAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Gerede
Yusuf GÖKÇE
 İl Genel Meclis Üyesi                    Gerede
Mustafa BAYRAKTAR
 İl Genel Meclis Üyesi                    Göynük
Mümtaz ALTINBAŞ
 İl Genel Meclis Üyesi                    Göynük
Osman CAGBU
 İl Genel Meclis Üyesi                    Kıbrıscık
Hasan Hüseyin ARSLAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Kıbrıscık
Zeki OZULLUOĞLU
 İl Genel Meclis Üyesi                    Mengen
Eyüp BEŞLİ
 İl Genel Meclis Üyesi                    Mengen
Ahmet UZUN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Mudurnu
Vedat ÖZKAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Mudurnu
İsmail AKMAN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Seben
Fehmi ÇINAR
 İl Genel Meclis Üyesi                    Seben
Erhan ÇİFTÇİ
 İl Genel Meclis Üyesi                    Yeniçağa
Erdoğan YETKİN
 İl Genel Meclis Üyesi                    Yeniçağa
   
 BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 
Necip ÇARIKÇI
Belediye Meclis Üyesi
Ayşe Betül SAĞLIK
Belediye Meclis Üyesi
Hicran ÇAĞALI
Belediye Meclis Üyesi
İsmail Haluk İNCELER
Belediye Meclis Üyesi
Burak BALABAN
Belediye Meclis Üyesi
Aytaç ESKİCİOĞLU
Belediye Meclis Üyesi
Muzaffer ZENGİN
Belediye Meclis Üyesi
Tahsin AKDUMAN
Belediye Meclis Üyesi
Hakan ÖZSOY
Belediye Meclis Üyesi
Kazım KONAK
Belediye Meclis Üyesi
Basri GÖKDEMİR
Belediye Meclis Üyesi
Canan AKBAY
Belediye Meclis Üyesi
Engin ALEMDAR
Belediye Meclis Üyesi
Özlem ÇAKIR TİTİZOĞLU Belediye Meclis Üyesi
İbrahim AKSOY
Belediye Meclis Üyesi
Şükrü DOĞAN
Belediye Meclis Üyesi
Haluk YERLİKAYA
Belediye Meclis Üyesi
Hasan AYAR
Belediye Meclis Üyesi
Erdem YILMAZ
Belediye Meclis Üyesi
Mustafa Fahrettin AKSOY
Belediye Meclis Üyesi
Halil Uğur ÖNEY
Belediye Meclis Üyesi
İbadi MAMUR
Belediye Meclis Üyesi
Mehmet Birdal ESEN
Belediye Meclis Üyesi
Sami ÖZDEMİR
Belediye Meclis Üyesi
Erhan BEYKOZ
Belediye Meclis Üyesi
Asuman Şentürk TEKİN
Belediye Meclis Üyesi
Erdal ALAN
Belediye Meclis Üyesi
Mustafa GÜLDAL
Belediye Meclis Üyesi
Sabri GÜNGÖR
Belediye Meclis Üyesi
Erkan Nahid GÜRKAN
Belediye Meclis Üyesi
Ercan ÜSKÜP
Belediye Meclis Üyesi
 
MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN
KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ
TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS
BAŞKANI
Halit ERGÜL
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI
Türker ATEŞ
ESNAF VE SANAT.ODALARI BİRLİK
BAŞKANI
Tahir GAYRET
ESNAF VE SANAT.KREDİ  KEFALET KOOP.
BAŞ.
Ahmet YOLTAŞ
ZİRAAT ODASI  BAŞKANI
Hakkı FİDAN
BOLU-DÜZCE TABİPLER ODASI BAŞKANI
Doç. Dr.Ali Rıza GEZİCİ
DİŞ TABİPLERİ ODASI BAŞKANI
Dr. Rahime DEDEOĞLU
ECZACILAR ODASI  İL  TEMSİLCİSİ
Semra GÖKÇEL
ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
BAŞKANI
İsmail DOĞANDOR
İNŞAAT MÜH. ODASI BOLU TEMSİLCİSİ
Nazmi UÇAR
MAKİNE MÜH. ODASI ŞUBE BAŞKANI
O. Murat ATAMAN
SER. MUHASEBECİLER. MALİ MÜŞAV.
ODASI BAŞ
Yüksel CEYLAN
MİMARLAR ODASI BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ
BAŞKANI
Uğur İLHAN
VETERİNER HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI
Bahadır ÖZTÜRK
TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI İL TEMSİLCİSİ
Niyazi KALFA
 
BASIN YAYIN KURULUŞLARI
BOLU GAZETECİLER DERNEĞİ BAŞKANI
Bülent VELİOĞLU
KÖROĞLU GAZETECİLER DERNEĞİ
BAŞKANI
İmdat ARSLAN
   
 Özel Banka Müdürleri (Alfabetik sıraya göre)
 
AKBANK MÜDÜRÜ
Serhat TATLI
AKBANK SANAYİ ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Barış ALKAN
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. MÜDÜRÜ
Atilla DEMİRÖZ
DENİZBANK MÜDÜRÜ
Yavuz ERGÜN
TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI MÜDÜRÜ
Bülent KAHVECİ
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş MÜDÜRÜ
Yasin TOLGA YÜKSEL
FİNANS BANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Fatih DÜZYOL
GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ
Rahmi ÇAĞLAROĞLU
HSBC BANKASI MÜDÜRÜ
Mehmet ÖZ
ING BANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Kaniye GÜNAY
İŞ BANKASI MÜDÜRÜ
Veysel ÇELİK
İŞ BANKASI MEYDAN ŞUBESİ MÜDÜRÜ
Ayhan GÜRCAN
KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI
A.Ş.MÜDÜRÜ
Muhammet İkbal GÜNER
ŞEKERBANK MÜDÜRÜ
Said ÇETİNTAŞ
YAPI VE KREDİ BANKASI MÜDÜRÜ
Seyfi ÖZSOY
YAPI VE KREDİ BANKASI KÖROĞLU ŞB
MÜD.
Ali Sait GÜLBOY
 
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI, BAKANLAR KURULUNCA VERGİ MUAFİYETİ TANINAN VAKIF BAŞKANLARI VE SENDİKA TEMSİLCİLERİ
KIZILAY ŞUBE BAŞKANI
Muhsin KINACI
ATATÜRKCÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ
BAŞKANI
Raşit AYDIN
ÇAĞDAŞ YAŞAMI  DES. DRN.BOLU
ŞB.BŞK.
Emine Nurol ÇINGI
T. EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ BAŞKANI
Ahmet Şerafettin YAMANER
T.EMEKLİ ASTSUBAYLAR DER. BOLU
ŞUBE BŞK.
Selahattin ÜNLÜEFE
FAKİR VE MUHTAÇLARA YARDIM
DERNEĞİ BOLU ŞUBESİ BAŞKANI
Mehmet ŞEKER
İLİM YAYMA CEMİYETİ BOLU ŞUBESİ
BAŞKANI
Nezih AŞIK
T. KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ BOLU
ŞUBESİ BAŞKANI
Aygün BANDAKÇIOĞLU
T. MUHARİP GAZ. DER. BOLU Ş.B. BŞK.
Sami YILDIZ
TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ BOLU ŞUBE
BAŞKANI
Yrd. Doç. Dr. Hamdi ZENGİNBAL
BOLU TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR
DERNEĞİ BAŞKANI
Prof. Dr. Fatma SIRMATEL
BOLU VEREMLE SAVAŞ DERNEĞİ
BAŞKANI
Rabia KAHRAMAN
YARDIM SEVENLER DERNEĞİ BAŞKANI
Beysun TÜRKMEN
BEŞİR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE
DAYANIŞMA DERNEĞİ BOLU İL
TEMSİLCİSİ
Orhan AKIN
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ BOLU
ŞUBE BAŞKANI
Kader Tut ARDUÇ
MÜSİAD BOLU ŞUBE BAŞKANI
Abdullah ABAT
Bolu Şehit Aileleri ve Gaizler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Erol AKBAŞ
T. GÜÇSÜZLER VE KİMSESİZLERE
YARDIM VAKFI BOLU ŞUBE BAŞKANI
Jale Soner CANPOLAT
İZZET BAYSAL VAKFI TEMSİLCİLİĞİ
Mustafa YAMAN
BOLU KALKINMA VE TANITMA VAKFI
GENEL SEKRETERİ
Mustafa NAMDAR
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) BOLU
TEMSİLCİSİ
Sadık KURU
BİRLEŞİK KAMU-İŞ KONFEDERASYONU İL
TEMSİLCİSİ
Hülya ÇINAR
HAK-İŞ KONFEDERASYONU İL
TEMSİLCİSİ
Hacer ÇINAR
KESK İL TEMSİLCİSİ
Zehra KULALI GEZİCİ
TÜRKİYE KAMU-SEN İL TEMSİLCİSİ
Erhan BAYRAM
MEMUR-SEN İL TEMSİLCİSİ
Ahmet KOÇAK
TÜRK-İŞ İL TEMSİLCİSİ
Özgür ELÇİ
 
05 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazetede Yayınlanan Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği ekinde yayınlanan Ek-1 listeye göre düzenlenmiştir.
 
NOT: Listede herhangi bir değişiklik olduğu takdirde değişikliğin en kısa sürede irtibat bilgileri ile birlikte (0374 215 10 10) nolu telefon numarasına ve resmi bir yazıyla Bolu Valiliği Özel Kalem Müdürlüğüne bildirilmesi rica olunur.